nr oferty: 79411 / 2018-02-13
Akademia analityka danych - staż dla przyszłych analityków danych
Umiejętno¶ci komputerowe:
Opis stanowiska:

Jeste¶ studentem lub absolwentem: finansów, bankowo¶ci, ekonometrii, matematyki, metod ilo¶ciowych, informatyki, fizyki i znasz:
€˘zasady wyceny instrumentów pochodnych
€˘pomiary ryzyka
€˘bazy danych: ORACLE, TERADATA, DB2, MS SQL SERVER
€˘system SAS (SAS Base, SAS Data Integration Studio, SAS Enterprise Guide, SAS Visual Analytics, SAS Visual Statistics) 4GL, VBA, SQL, C++, Java, Python

Odkryjemy przed Tob± mi.in.:
€˘pracę na dużych zbiorach danych
€˘zasady realizacji projektów strategicznych dla Banku
€˘reguły przygotowania analiz będ±cych podstaw± decyzji biznesowych
€˘zasady budowy i automatyzacji narzędzi analizowania i raportowania ryzyka oraz metody zarz±dzania ryzykiem płynno¶ci, ryzykiem kredytowym oraz ryzykiem rynkowym
€˘systemy raportowania i metody zarz±dzania ryzykiem płynno¶ci, rynkowym oraz kredytowym
€˘stosowanie metod statystycznych w praktyce biznesowej
€˘pracę na aplikacjach informatycznych wspomagaj±cych zarz±dzanie ryzykiem (jedne z najlepszych aplikacji z obszaru risk technology na ¶wiecie)

Oferujemy:
€˘umowę zlecenie na okres min. 3 miesięcy oraz elastyczny czas pracy
€˘dostęp do specjalistycznego oprogramowania SAS
€˘opiekę mentora w trakcie stażu
€˘szkolenia merytoryczne i miękkie
€˘dla najlepszych stażystów możliwo¶ć zatrudnienia na etat

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-14
¬ródło: praca.pl
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-java_290631.html