nr oferty: 90568 / 2018-08-02
Praca dla informatyków
Administrator systemu MS Dynamics AX 2009
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:
Opis stanowiska

  • Wsparcie merytoryczne użytkowników Microsoft Dynamics AX 2009

  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne

  • Projektowanie elementów systemu

  • Administracja systemu Microsoft Dynamics AX 2009 i MS SQL

Oferujemy:
Oferujemy

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w instytucie naukowym w centrum Warszawy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • szeroki pakiet socjalny (np. karta Multisport) wraz z opieką medyczną

Wymagania:
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność programowania wjęzyku obiektowym X++/C++/.Net lub pokrewnym

  • Umiejętność analizy procesów i dostosowanie systemu AX do wymagań biznesowych

  • Dobra znajomość języka programowania X++ oraz środowiska Morph X

  • Dobra znajomość architektury systemu Microsoft Dynamics AX

  • Doświadczenie w tworzeniu rozszerzeń dla AX 2009

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość MS SQL, relacyjnych baz danych oraz Visual Studio

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Oracle Database

  • Zdolności analityczne, komunikatywność

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-02 - 2018-08-29
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-cabinet-design-engineer_321592.html