nr oferty: 74102 / 2017-11-12
Praca dla informatyków
Administrator systemów
Umiejętności komputerowe:
Internet: IIS, DNS,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:
  • zarządzanie serwerami i usługami działającymi pod kontrolą systemów Windows 2008/2012 Server,
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z działaniem i wydajnością systemów oraz współpracę z użytkownikami w zakresie świadczonych usług IT.

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;
  • możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie, karta sportowa);
  • atrakcyjny pakiet socjalny.
Wymagania:
  • minimum 2lata doświadczenia w administracji systemem Windows Server;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne);
  • znajomość administracji systemami Windows Server 2008/2012;
  • znajomość usług katalogowych Active Directory;
  • umiejętność administracji MS SQL Server 2008/2012;
  • umiejętność administracji MS Exchange 2010 oraz IIS;
  • umiejętność zarządzania usługami typu DNS, DHCP i podobnymi, podsystemami z rodziny MS Windows;
  • znajomość usług klastrowych MSCS i NLB;
  • znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność;
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Dodatkowe atuty:

  • znajomość sieci SAN i protokołu FC;
  • znajomość systemów z rodziny UNIX (przede wszystkim Linux), zwłaszcza pod kątem aplikacji WWW i integracji z systemami Windows;
  • znajomość konfiguracji urządzeń Cisco;
  • umiejętności i wiedzy z zakresu bezpieczeństwa sieci, *umiejętności konfiguracji urządzeń typu firewall / VPN itp.
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-12 - 2017-12-11
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_senior_java_web_developer_slaskie_20130126_094009