nr oferty: 83340 / 2018-04-13
Praca dla informatyków
Administrator systemów informatycznych
Umiejętności komputerowe:
Internet: IIS,
Bazy danych: MS SQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle,
Opis stanowiska:

  • administracja środowiskiem serwerowym iaplikacyjnym, rozwój iutrzymanie

  • monitorowanie wydajności ibezpieczeństwa systemów informatycznych oraz baz danych

  • współpraca przy wdrażaniu systemów informatycznych

  • zabezpieczanie danych systemowych przed ich utratą, wykonywanie inadzorowanie kopii zapasowych

  • utrzymywanie kontaktów zzewnętrznymi partnerami wzakresie administrowania ipracy systemów informatycznych

  • obsługa zgłoszeń dotyczących administrowanych systemów informatycznych oraz udział wprocesach mających na celu usuwanie awarii tych systemów

  • tworzenie dokumentacji związanej zwykonywanymi zadaniami

Oferujemy:

  • ciekawe i ambitne projekty

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

Wymagania:

  • doświadczenia w administracji systemami operacyjnymi Linux, MS Windows Server

  • doświadczenie w administracji serwerami aplikacji (tomcat, glassfish, wildfly, IIS)

  • doświadczenia w administracji bazami danych Oracle, MS SQL, PostgreSQL, MySQL

  • znajomości usługi Active Directory

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT

  • wysoko rozwiniętych umiejętności organizacji pracy

  • umiejętności efektywnej komunikacji

  • umiejętności pracy w zespole

  • wysokiej motywacji, uczciwości oraz zorientowania na rezultaty

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w projektowaniu i utrzymywaniu rozwiązań systemów IT

  • znajomości technologii wirtualizacyjnej VMware

  • znajomość zagadnień ochrony danych osobowych

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-13 - 2018-05-13
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_sap_crm_expert_mazowieckie_20130225_094048