nr oferty: 94012 / 2018-10-10
Praca dla informatyków
Administrator systemów i aplikacji
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Czym będziesz się zajmować:

  • administracją systemem autoryzacyjnym Postilion Realtime

  • administracją systemem rozliczeniowym Postilion Office

  • administracją aplikacjami opartymi na Microsoft SQL Server

  • dbaniem o bezpieczeństwo systemów i ich regularne aktualizowanie

  • współpracą z dostawcami systemów informatycznych

  • analizą dostępności oraz pojemności zarządzanych aplikacji

  • wsparciem użytkowników (druga linia wsparcia)

Oferujemy:
Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku

  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft

  • znajomość serwerów baz danych Microsoft SQL Server

  • umiejętność tworzenia zapytań/procedur w MS SQL Server

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Postlilion (ACI)
    oraz protokołów finansowych opartych na ISO-8583

  • mile widziana znajomość branży finansowej lub branży elektronicznych usług płatniczych

Wymagania:
Wymagania:

  • MSSQL - administracja

  • MSSQL - kod/zapytania/raporty

  • PowerShell

  • Skrypty batch (Windows)

  • Java

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-10 - 2018-11-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_praktykant_ka_w_dziale_it_mazowieckie_20140114_104032