nr oferty: 96328 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Administrator systemów Windows
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Osoba odpowiedzialna będzie za bieżące utrzymanie infrastruktury IT klienta.
Nadzór nad serwerami Microsoft Windows 2012 oraz Microsoft Windows 2016, oprogramowaniem klienckim, pakietem Office, urządzeniami peryferyjnymi.

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy, praca w większości zdalnie bez potrzeby wyjazdu do klienta. Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy). Umowa B2B.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Windows Server 2012 R2 (wszystkie wersje)

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Windows Server 2016 (wszystkie wersje)

  • Bardzo dobra znajomość środowisk wirtualizacji Hiper-V

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (od wersji 2010 do 2016)

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Windows 7 PRO oraz Windows 10 Pro

  • Dobra znajomość urządzeń sieciowych (router, switch zarządzany, urządzenia wielofunkcyjne, laptopy, komputery PC)

  • Znajomość oprogramowania (Optima ERP, RAKSSQL, pakiet SAGE)

  • Znajomość języka Angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

  • Łatwość nawiązywania stosunków międzyludzkich, łatwość przyswajania wiedzy, samokształcenie i poszerzanie wiedzy.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/konsultant-miedzynarodowego-helpdesk_455328.html