nr oferty: 77204 / 2018-01-08
Praca dla informatyków
Administrator systemów UNIX
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Zadania:

  • Administracja systemami operacyjnymi UNIX (HP-UX, IBM AIX, Linux-Red Hat) i bazami danych Oracle.

  • Administracja rozwiązaniami HA na poziomie OS i baz danych.

  • Analiza i interpretacja potrzeby klientów z ogólnymi kierunkami rozwoju.

  • Utrzymywanie kontaktów z firmami zewnętrznymi, z którymi Bank ma podpisaną umowę o świadczeniu usług i support€™u w zakresie software€™u oraz hardware€™u.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w znanej, prestiżowej firmie sektora bankowego.

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego iposzerzania wiedzy.

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych: Oracle (min. 3-5 lat doświadczania).

  • Bardzo dobrej znajomości systemu HP-UX oraz HP Serviceguard.

  • Bardzo dobrej znajomości systemu IBM AIX HP-UX oraz IBM HACMP.

  • Bardzo dobrej znajomości systemu Linux Red Hat oraz REV - Red Hat Enterprise Virtualization.

  • Wiedzy w zakresie strojenia wydajności baz danych Oracle.

  • Znajomości jednego bądź kilku języków programowania - w tym PL/SQL,UML.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-08 - 2018-02-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/android-software-developer-java_275813.html