nr oferty: 84337 / 2018-04-26
Praca dla informatyków
Administrator systemów IT
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

  • Administracja i utrzymanie serwerów firmy;

  • Monitorowanie działania środowisk;

  • Dbanie o kopie bezpieczeństwa danych i systemów IT firmy.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Pracę z doświadczonymi programistami;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (Enelmed, dofinansowanie do karty Multisport);

  • Lokalizacja w pobliskiej odległości od metra Rondo Daszyńskiego.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku administratora systemów operacyjnych;

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux;

  • Umiejętność administrowanie środowiskami wirtualnymi budowanymi woparciu otechnologię KVM iVMware;

  • Umiejętność administrowania systemami dyskowymi (macierze dyskowe, NAS);

  • Dobra znajomość systemów monitorowania infrastruktury IT (m.in. Zenoss, Nagios, Cacti);

  • Umiejętność administracji bazami danych (MS SQL, Postgres);

  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość systemów €žkopii bezpieczeństwa€ Commvault będzie dodatkowym atutem;

  • Komunikatywność, sumienność, kreatywność oraz umiejętność współpracy wzespole;

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-26 - 2018-05-26
Link do oferty: http://www.praca.pl/mlodszy-analityk-baz-danych_304387.html