nr oferty: 93693 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Administrator ds. Łączności Mobilnej
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:

  • administrowaniu, konfigurowaniu i zarządzaniu flotą urządzeń mobilnych

  • usuwaniu awarii systemów oraz elementów infrastruktury do zarządzania mobilnymi środkami łączności

  • administrowaniu systemami zarządzającymi mobilnymi środkami łączności

  • współpracy z dostawcami w zakresie utrzymania oraz serwisowania zarządzanych urządzeń oraz systemów

  • udziale we wdrożeniach projektów telekomunikacyjnych oraz nowych funkcji eksploatowanych systemów

  • realizacji zgłoszeń Help Desku w zakresie mobilnych środków łączności

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego technicznego

  • znajomości zasad funkcjonowania systemów MDM

  • umiejętności zarządzania systemem MDM AirWatch

  • znajomości rynku urządzań mobilnych

  • znajomość zagadnień sieci TCP/IP w systemach operacyjnych Windows i Linux

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność administracji systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz Vmware

  • co najmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilizację zatrudnienia - umowa o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii w największej instytucji finansowej w kraju

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów

  • konkurencyjne wynagrodzenie

Oferujemy:

pko, bank, bp

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1125249?jobSource=XMLFeed