nr oferty: 93945 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Administrator Windows
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta €“ z branży ubezpieczeniowej €“ poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Administrator Windows

Obowiązki:

  • Wytworzenie i utrzymanie obrazu dla Windows 10 ProfessionalWindows 7 Enterprise

  • Przygotowanie obrazu opartego na obecnym narzędziu klienta (MIGRATOR) €“ Image OS + utrzymanie obecnego sekwensera MDT.

  • Przygotowanie obrazu opartego na obecnym narzędziu klienta (MIGRATOR) €“ Factory Image.

  • Cykliczna aktualizacja MIGRATOR z image OS i FI (raz na 6 m-cy) o nowy build, sterowniki oraz niezbędne poprawki OS/aplikacji.

  • Testy działania po realizacji w/w pozycji = testy osadzania i poprawności działania obrazów oraz aplikacji (tj. MS Office + Skype, IE, Chrome, Java, Adobe Reader i Flash, itp.)

  • Migracja PC z Windows 7 Enterprise do Windows 10 Professional.

  • Testy integracji z SCCM = testy dystrybucji aplikacji, testy klienta SCCM.

  • Integracja narzędzi wspierających imagining (GParted, Password Recovery Tool, PCRegEdit, Boot Partition, EaseUs Disk Copy) z MIGRATOR lub WinPE.

  • Weryfikacja kompatybilności narzędzi wspierających z aktualizacją MIGRATOR (kompatybilności z aktualizowanym obrazem lub WinPE).

  • Cykliczna aktualizacja narzędzi wspierających (po udostępnieniu przez producenta)

  • Rozwiazywanie problemów z MIGRATOR/WinPE i narzędziami.

  • Szkolenia WB w ramach nowych funkcjonalności/zmian MIGRATOR.

  • Testy nowego sprzętu. Testy zgodności z obrazem klienta, testy dopuszczające. Weryfikacja zgodności z wymaganiami technicznymi. Testy i integracja z MIGRATOR sterowników dopuszczonego, nowego sprzętu.

Wymagania:

  • Kompetencji analitycznych

  • Znajomości relacyjnych baz danych i SQL

  • Chęci rozwijania swojej wiedzy i współpracy z zespołem

  • Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych i finansowych

  • Mile widziana znajomość narzędzi do prowadzenia dokumentacji analitycznej €“ Enterprise Architect

  • Mile widziana znajomość metodyk Agile

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

  • partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/new_invest_senior_test_engineer_praca_zdalna_cala_polska_20140127_133828