nr oferty: 77418 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Administrator Video
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • administrowanie środowiskiem Skype for Bussines i systemem wideokonferencyjnym,

  • nadzór nad urządzeniami multimedialnymi w salach konferencyjnych,

  • wdrażanie nowych rozwiązań wideokonferencyjnych,

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji,

  • wykrywanie i usuwanie usterek.

Oferujemy:

Getin Noble Bank to stabilne podstawy i nieograniczone możliwości. Naszą firmę tworzy ponad 6 tysięcy pracowników €“ doświadczonych ekspertów, specjalistów rynkowych i ambitnych młodych profesjonalistów. Zespół IT Getin Noble Banku tworzy innowacyjne instrumenty informatyczne na rynku finansowym €“ wyznaczamy trendy IT w bankowości. Rozwijamy i utrzymujemy zaawansowane technologicznie systemy informatyczne, takie jak: systemy transakcyjne, systemy sprzedażowe, bankowość internetowa i mobilna, CRM i inne.

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomość Lync for Business 2013 oraz Skype for Business 2016 i/lub Skype Online,

  • znajomość rozwiązań CISCO takich jak VCS, TMS,

  • znajomość videoterminali Cisco (SX20 ,EX90), Avaya (XT4300),

  • znajomość protokołów VOIP obejmujących SIP i H323,

  • znajomość podstawowych zagadnień sieciowych,

  • mile widziana znajomość PEXIP Infinity Conferencing Platform.

Dołącz do nas, a jak wszyscy pracownicy otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,

  • samodzielne stanowisko pracy, wspierane szkoleniami wewnętrznymi,

  • pracę w otoczeniu zaawansowanym technologicznie,

  • pracę w najbardziej innowacyjnym Banku w Polsce.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-02-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_asystent_ds_wsparcia_lokalnej_infrastruktury_malopolskie_20130528_135351