nr oferty: 77342 / 2018-01-08
Administrator Utrzymania Aplikacji Bankowości Elektronicznej
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Internet: Apache, SMTP,
Opis stanowiska:

Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny

  • profesjonalny system szkoleń

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole

  • możliwość rozwoju

Wymagania:

Główne zadania:

  • zapewnienie wymaganych poziomów dostępności usług

  • administracja i aktualizacja systemów i aplikacji

  • rozwiązywanie błędów jako III linia wsparcia

  • udział w projektowaniu architektury i strojeniu serwisów Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego m.in. dla usług iPKO, iPKO Biznes, Inteligo, Junior, SKO

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego

  • umiejętności administracji systemami GNU/Linux

  • znajomości serwerów protokołu http: Apache lub Nginx

  • znajomości języków skryptowych Bash, Perl lub Python

  • znajomości popularnych protokołów internetowych m.in. TCP/IP, HTTP, SMTP, POP3, SNMP

  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-08 - 2018-02-07
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1065523?jobSource=XMLFeed