nr oferty: 73366 / 2017-11-19
Praca dla informatyków
Administrator Systemów Informatycznych
Umiejętności komputerowe:
Systemy operacyjne: Unix/Linux,
Bazy danych: MS SQL, PostgreSQL,
Opis stanowiska:

Administrator Systemów Informatycznych w fimie zajmuje się obsługą złożonego środowiska IT, które przetwarza setki tysięcy transakcji finansowych dziennie. Obowiązki obejmują miedzy innymi wdrażanie nowych wersji oprogramowania, zapewnienie ciągłości działania kluczowych systemów i zapewnienie bezpieczeństwa danych zgodnie z wdrożonymi procedurami.

Oferujemy:
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie obsługującej rynki finansowe w Polsce i Europie
  • Oferujemy możliwość aktywnego udziału w realizowanych przez spółkę projektach
  • Umożliwiamy zdobywanie doświadczenia w zgranym i energicznym zespole
  • Otrzymasz atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych i możliwość nauki języka obcego
  • Możesz realizować swoje i zainteresowania w ramach firmowych Sekcji: biegowej, piłki nożnej, fotograficznej, gier planszowych, warsztatów programowania oraz warsztatów kulinarnych
  • Co czwartek czekają na Ciebie świeże owoce
Wymagania:
  • Zarządzanie i zabezpieczanie sieci LAN/WAN
  • Administracja Active Directory, Windows Server i MS Exchange
  • Projektowanie i utrzymanie rozwiązań HA
  • Znajomość systemów Unix/Linux, wirtualizacja VMware
  • Umiejętność sprzętowej konfiguracji administrowanych zasobów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność programowania w językach skryptowych
  • Znajomość baz danych MS SQL, PostgreSQL
  • Wiedza z zakresu uruchamiania i obsługi serwerów aplikacji
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-19 - 2017-12-18
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-java_257449.html