nr oferty: 96384 / 2018-11-08
Praca dla informatyków
Administrator Systemów Informatycznych (DevOps)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Szpital Medicover

Aleja Rzeczpospolitej 5

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy z technologią konteneryzacji (Docker + Kubernetes)

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux, Windows

  • Znajomość konfiguracji i troubleshoutingu serwerów Windows, Linux

  • Znajomość środowisk bazodanowych (Microsoft SQL, MongoDB)

  • Znajomość VMWare

  • Znajomość narzędzi do CI/CD (Continous integration/continous deployment)

  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Rozwój pod okiem doświadczonych specjalistów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy

  • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty Multi Sport, Multi Kino, Multi Teatr; dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits (m.in. dofinansowanie biletów do kina i teatru, karty sportowej, zniżki na różne produkty i usługi, krótkoterminowy wynajem samochodów);grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover

Wymagania:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Budowanie i utrzymywanie elastycznej infrastruktury dla zespołu programistycznego

  • Administrowanie aplikacjami i środowiskami hostingowymi w celu zwiększenia niezawodności, zwiększenia wydajności i zminimalizowania przestojów

  • Monitorowanie oraz reagowanie na problemy z aplikacjami na środowiskach testowych oraz produkcyjnych

  • Wdrażanie aplikacji na środowiskach testowych i produkcyjnych, włączając w to przygotowanie niezbędnych maszyn wirtualnych/platform kontenerowych

  • Tworzenie, rozwój oraz modyfikacja istniejących narzędzi wsparcia procesów Continuous Integration / Continuous Delivery / Continuous Deployment

  • Automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania/ administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne

  • Wdrożenie i rozwijanie kultury DevOps w organizacji

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-08 - 2018-12-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c-i-lub-c-junior,senior,architekt_455244.html