nr oferty: 96890 / 2018-11-19
Praca dla informatyków
Administrator Systemów IT
Umiejętności komputerowe:
Internet: IIS,
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury sieciowej i serwerowej w firmie

  • Monitorowanie sieci pod kątem bezpieczeństwa sieci, tzn. ochrona antywirusowa i ochrona przed niepowołanym dostępem z poza sieci

  • Nadzór nad łączami sieciowymi (światłowodowymi i miedzianymi) €“ zapewnienie ciągłości pracy sieci

  • Tworzenie, zarządzanie i administrowanie dostępem VPN typu site-to-site i site-to-client

  • Instalacja oraz konfiguracja urządzeń sieciowych (VLAN, TRUNK, LAG, WLAN),

  • Przeprowadzanie testów bezpieczeństwa dostępu do urządzeń i systemów firmy

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Wsparcie przy projektowaniu architektury technicznej

  • Usuwanie zgłaszanych problemów €“ szeroko pojęty support L2, L3

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w całkowicie polskiej firmie

  • Umowę o pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, zniżek na produkty Sante oraz usługi Studia Sante

Wymagania:
Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość technologii sieci LAN/WAN, w szczególności znajomość technologii ipsec, ospf, firewalling, wireless, (znajomość rozwiązań firmy mikrotik będzie dodatkowym atutem)

  • Zaawansowana znajomość narzędzi monitorujących poprawne działanie sieci oraz systemów

  • Znajomość systemów linux (głównie LAMP, Load Balancer)

  • Znajomość technologii VoIP

  • Technologie Microsoft: Windows Server, IIS, Active Directory, Radius, MsSQL server.

  • Wirtualizacja VMware i storage blokowy (mile widziane Hyper-V)

  • Doświadczenie zawodowe administrowania siecią komputerową minimum 3 lata

  • Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-19 - 2018-12-19
Nasz partner Praca.pl