nr oferty: 90389 / 2018-07-30
Praca dla informatyków
Administrator ServiceDesk
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

  • zapewnienie sprawnej pracy systemów informatycznych i infrastruktury sieciowej:monitorowanie pracy systemów informatycznych oraz infrastruktury sieciowej w trybie 24/7 (praca w godzinach 7:00-19:0 oraz 19:00-7:00, także w weekendy oraz dni wolne od pracy),

  • obsługa zgłoszeń,

  • lokalizowanie, diagnostyka i usuwanie problemów,

  • realizacja procedur kontrolnych i naprawczych,

  • eskalowanie problemów w przypadku niepowodzenia procedur standardowych,

  • wsparcie użytkowników.

Oferujemy:

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne).

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego.

  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

  • Komunikatywność, niekonfliktowość, dyspozycyjność

Kwalifikacje:

  • Znajomość systemów operacyjnych Oracle Linux, Red Hat Enterprise Linux, Microsoft Windows:

    • diagnostyka stanu systemu,

    • programy narzędziowe.

  • Ogólna znajomość zagadnień związanych z administrowaniem siecią LAN/WAN (protokoły LAN/WAN, switching, routing, rozwiązania sieciowe firmy Cisco), znajomość systemów bezpieczeństwa sieciowego (CheckPoint, Juniper, McAfee).

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych Cisco (IOS, NX-OS).

  • Umiejętność zarządzania systemami typu firewall i IPS wiodących producentów (np. CheckPoint, Juniper, McAfee).

  • Znajomość rozwiązań SAN (macierze, biblioteki taśmowe, przełączniki FC).

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-30 - 2018-08-29
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-mikrokontrolerow-elektronik_320699.html