nr oferty: 87080 / 2018-06-08
Praca dla informatyków
Administrator RPA
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, MySQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • możliwość pracy w bankowych projektach w ramach małych zespołów scrum€™owych

  • realny wpływ na wdrożenie Agile w największym polskim Banku

  • elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • profesjonalny systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

  • możliwość współtworzenia rozwiązań technologicznych w branży finansowej

Wymagania:

Czym się będziesz zajmować:

  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemów biznesowych

  • administracja aplikacjami klasy RPA wspierającymi obsługę procesów biznesowychBanku

  • monitorowanie, analizowanie i nadzór nad dostępnością, pojemnością i wydajnością eksploatowanych aplikacji

  • współpraca z dostawcami oprogramowania w zakresie obsługi błędów i problemów eksploatacyjnych

  • udział w pracach zespołów projektowych wdrażających usługi IT

Czego oczekujemy:

  • wiedzy i doświadczenia w zakresie eksploatacji oprogramowania

  • wiedzy w zakresie systemów operacyjnych Windows, Linux

  • znajomości baz danych (MS SQL, MySQL, Oracle)

  • umiejętności analitycznych w zakresie rozwiązywania problemów aplikacji

  • znajomości języka angielskiego w zakresie technicznym i komunikacyjnym

Mile widziane:

  • doświadczenie z oprogramowaniem klasy RPA

  • znajomości procesów i produktów bankowych

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-08 - 2018-07-08
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_kierownik_projektu_pomorskie_20130122_094541