nr oferty: 87253 / 2018-06-11
Praca dla informatyków
Administrator Microsoft
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Migracja, rozwój i utrzymanie systemów IT w międzynarodowych korporacjach w obszarze platform Microsoft.

Główne zadania:

  • Udział w planowaniu i wykonaniu migracji platform Windows (AD, MS Exchange).

  • Wykonywanie codziennych zadań administracyjnych (Windows Server, MS Exchange).

  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów (bieżący monitoring, planowanie rozwoju systemów, diagnozowanie i usuwanie wszelkiego rodzaju awarii sprzętowych).

  • Tworzenie bazy wiedzy o problemach użytkowników i sposobów ich rozwiązywania.

  • Współpraca w zakresie testowania oraz wdrażania nowych rozwiązań systemowych, technicznych i sprzętowych.

  • Nadzór nad statusami rozwiązywanych problemów, incydentów oraz awarii.

Oferujemy:

  • Stały rozwój.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia jako administrator systemów i aplikacji Microsoft.

  • Dobra znajomość systemów Windows Server, Active Directory oraz MS Exchange.

  • Dobra znajomość Power Shell.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy z klientem oraz pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu i modyfikacji instalatorów systemów operacyjnych oraz paczek instalacyjnych oprogramowania.

  • Znajomość niżej wymienionych systemów: SharePoint, VMWare oraz relacyjnych baz danych.

  • Znajomość podstaw języków skryptowych i dążenie do automatyzacji czynności administracyjnych.

  • Samodzielność, zaangażowanie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-11 - 2018-06-25
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-software-engineer-rynki-kapitalowe_312074.html