nr oferty: 87254 / 2018-06-11
Praca dla informatyków
Administrator Linux
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Internet: Apache, SMTP,
Opis stanowiska:

Dołączysz do zespołu, który zajmuje się utrzymaniem infrastruktury bankowości elektronicznej Banku. Pomagamy też wprojektowaniu i wdrażaniu procesów, procedur i systemów IT, dzięki którym efektywniej realizujemy nasze zadania i projekty.

Będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera i znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

Praca w naszym 15 - osobowymzespolełączy w sobie najlepsze cechy: innowacyjność, swoboda działania, brak anonimowości i korporacji (komfortowe miejsce pracy, bezpieczeństwo finansowe, stabilność).

Przykłady naszych projektów:

  • Nowe wnioski w PKOBP

  • e-urząd

Czym się będziesz zajmować:

  • administracją systemów Linux (RedHat Enterprise Linux, Debian 8.9)

  • zapewnieniem jak najwyższego poziomu dostępności, wydajności i bezpieczeństwa systemów oraz aplikacji

  • udział w projektowaniu architektury i strojeniu serwisów Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego

Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • dostęp do najnowszych technologii

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • profesjonalny system szkoleń

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny

Wymagania:
Jakie umiejętności cenimy:

  • umiejętności administracji systemami GNU/Linux

  • umiejętności analizowania bieżących zgłoszeń oraz rozwiązywania problemów

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego

  • znajomości systemów Linux (RedHat Enterprise Linux, Debian 8.9)

  • znajomości serwerów protokołu http: Apache lub Nginx

  • znajomości języków skryptowych Bash, Perl lub Python

  • znajomości popularnych protokołów internetowych m.in. TCP/IP, HTTP, SMTP, POP3, SNMP

  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-11 - 2018-07-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/konsultant-ds-rozwoju-i-utrzymania-systemu_311319.html