nr oferty: 82947 / 2018-04-06
Praca dla informatyków
Administrator JIRA
Umiejętności komputerowe:
Internet: Apache, HTML, JavaScript, XML, CSS,
Opis stanowiska:

Główne zadania:

  • Konfiguracja przepływów pracy w JIRA,

  • Tworzenie modelu uprawnień,

  • Integracja JIRA z innymi aplikacjami,

  • Ocena wymagań biznesu pod katem realizowalności w narzędziu,

  • Modyfikacja środowiska JIRA Software zgodnie z wymaganiami użytkowników,

  • Administracja i codzienne wsparcie użytkowników.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zgranym i doświadczonym zespole,

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • Kontrakt (własna działalność gospodarcza),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:
Oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia przy wdrażaniu i konfiguracji JIRA (JIRA Core, JIRA Software, JIRA Confluence),

  • Doświadczenia w tworzeniu rozwiązań dla instancji, wykorzystywanej przez minimum 500 użytkowników,

  • Doświadczenia w tworzeniu skryptów w JIRA (GROOVE),

  • Umiejętności przekładania wymagań biznesowych na konfiguracje nowych projektów w JIRA,

  • Umiejętności projektowania procesów i ich opisywania w BPMN,

  • Znajomości aplikacji Talend oraz serwera aplikacji Tomcat/Apache i OS Redhat,

  • Znajomość SQL, HTML, XML, JavaScript lub CSS będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-06 - 2018-05-06
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_vendor_invoice_management_expert_warminsko_mazurskie_20130119_094106