nr oferty: 75219 / 2017-12-01
Praca dla informatyków
Administrator IT
Umiejętności komputerowe:
Internet: Apache,
Bazy danych: MySQL, Oracle,
Opis stanowiska:
Będziesz mieć szansę na:

  • udział w projektach wewnętrznych oraz projektach dla naszych klientów w zakresie definicji, instalacji, optymalizacji i utrzymania środowisk IT €“ zarówno sprzętowej jak i softwareowej (Tomcat, Oracle DB, PostgreSQL, Jenkins, JIRA)

  • utrzymanie i konfiguracja kluczowych elementów infrastruktury IT firmy: serwery VMWare, macierze, systemy operacyjne Linux i Windows, urządzenia sieciowe

  • wdrażanie, utrzymanie i optymalizacja procedur IT

  • wsparcie użytkowników i pomoc w korzystaniu z zasobów IT firmy

Oferujemy:
Zostajemy w Sollers, bo:

  • znamy swoją ścieżkę kariery i wynagrodzenie na dwa lata do przodu

  • firma inwestuje w nasz rozwój i oferuje budżet na konferencje, szkolenia, certyfikaty

  • mamy dostęp do platform e-learningowych (Pluralsight, Lynda)

  • mamy opiekę medyczną, kartę multisport i wspólnie rozwijamy sportowe pasje

  • mamy okazję pracować na całym świecie

  • dwa razy w miesiącu spotykamy się na pizzę i dyskusje o ciekawych technologiach. Jesteśmy na bieżąco informowani o tym, co dzieje się w firmie. Mamy wiele okazji by wspólnie się spotykać i integrować

Wymagania:
Stawiając na ciebie oczekujemy, że:

  • masz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne €“ mile widziani również studenci ostatnich lat uczelni technicznych

  • znasz podstawowe zagadnienia administracyjne Unix i Windows

  • jesteś biegła/-y w korzystaniu i konfiguracji tych systemów

  • znasz technologie internetowe

  • znasz język SQL w stopniu co najmniej podstawowym

  • znasz dobrze język angielski

  • interesuje Cię długoterminowa współpraca i rozwój kompetencji w zakresie szeroko rozumianej administracji i infrastruktury IT

Doceniamy dodatkowo, jeśli:

  • znasz narzędzia do wirtualizacji w szczególności VMWare,

  • potrafisz zarządzać i konfigurować Tomcat, Apache, WebLogic

  • znasz narzędzia continuous integration (Jenkins, GIT, SonarQube, Selenium)

  • posiadasz wiedzę z administracji bazami danych (Oracle DB, ew. PostreSQL, MySQL)

  • znasz technologie chmurowe (Amazon Web Services, Microsoft Azure)

  • potrafisz konfigurować urządzenia sieciowe Palo Alto oraz Cisco

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-01 - 2017-12-31
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_doradcza_profesja_programista_php_malopolskie_20130325_131819