nr oferty: 93963 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
Administrator IT - SQL
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dołączając do nas zyskujesz:

  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny MyBenefit, kartę Multisport

  • atrakcyjną ofertę produktów bankowych, w tym kredytu hipotecznego

  • dedykowany system szkoleń

  • możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii, w największej instytucji finansowej w kraju

  • stabilizację zatrudnienia €“ umowę o pracę, dedykowany system premiowy

Twój Dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:

  • bieżącym zarządzaniu rozległym środowiskiem bazodanowym Microsoft SQL Server 2008 R2/2012/2016, IIS 7.5

  • aktywnym monitoringu i rozwiązywaniu problemów w administrowanych środowiskach

  • współpracy z działami rozwoju oprogramowania na poziomie wdrażania, konfiguracji, utrzymania i monitoringu infrastruktury dla nowo powstających rozwiązań

  • rozwiązywaniu problemów i incydentów trafiających do ostatniej linii wsparcia w zakresie środowisk aplikacyjnych

  • tworzeniu środowisk pomocniczych, rozwojowych i testowych

  • wykonywaniu prac utrzymaniowych: zarządzanie poprawkami, wydajnością oraz dostępnością

  • monitorowaniu zdarzeń oraz obciążenia systemów w celu wyeliminowania potencjalnych problemów oraz ciągłego usprawniania systemów

  • projektowaniu i rozwoju automatyzacji prac administratorskich

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego technicznego o kierunku informatyka

  • co najmniej 3 letniego doświadczenia w administrowaniu produktami Microsoft

  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym

  • doświadczenia w pracy z aplikacjami budowanymi w technologii .NET

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym 7-22

  • nastawienia na rozwój, umiejętności pracy w zespole

  • sumienności, skrupulatności i precyzyjności w wykonywaniu zadań

  • umiejętności pracy pod presją czasu, w tym w sytuacjach awaryjnych

Oferujemy:

pko, bank, bp

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/westwing_home_living_gmbh_senior_php_developer_m_f_za_granica_20131210_123504