nr oferty: 73781 / 2017-11-17
Praca dla informatyków
Administrator Ds. Bezpieczeństwa IT (pentester)
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Opis stanowiska:
  • Przygotowaniem planu testów penetracyjnych
  • Analizą ryzyka związanego z planowanymi do przeprowadzenia testami
  • Realizacją testów penetracyjnych
  • Definiowaniem działań naprawczych
  • Tworzeniem raportów z wykonanych testów
  • Reaudyty systemów i aplikacji

Oferujemy:
  • Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT zarówno w zgodzie z normą ISO ISO/IEC 27001 jak i Ustawy o Ochronie Danych Osobowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki współpracy
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
Wymagania:
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów penetracyjnych zarówno systemów jak i aplikacji (black/grey/white box)
  • Praktyczna znajomość narzędzi związanych z przeprowadzaniem testów penetracyjnych (np. Kali Linux, BeEF, Metasploit, Burp Suite, Nmap, Maltego, itp.)
  • Znajomości przynajmniej jednego języka skryptowego (tj. Bash/Sed/AWK/Perl/Python/Ruby)
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania wyrażeń regularnych (regex)

Dodatkowe atuty:

  • Referencje do znalezionych samodzielnie podatności (np. CVE)
  • Doświadczenie w realizacji audytów technicznych bezpieczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem praktycznej znajomości standardów ISO 27001:2013
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-17 - 2017-12-16
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-java-jee_256910.html