nr oferty: 73007 / 2017-10-30
Praca dla informatyków
Administrator Bezpieczeństwa IT
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:
Jako Administrator Bezpieczeństwa IT będziesz odpowiadać za:

  • reagowanie ianaliza zgłoszeń zsystemów monitorowania bezpieczeństwa IT,

  • projektowanie rozwiązań bezpieczeństwa implementowanych wsystemach biznesowych,

  • nadzór nad zgodnością projektów biznesowych zwymaganiami bezpieczeństwa IT,

  • monitorowanie ikontrolowanie bezpieczeństwa IT €“ cykliczne iad-hoc,

  • wsparcie procesu zarządzania odstępstwami od wymagań polityk, standardów ireferencyjnej architektury bezpieczeństwa IT,

  • wsparcie procesu reakcji na incydenty bezpieczeństwa IT,

  • inicjowanie, prowadzenie iwspółpraca przy działaniach zwiększających bezpieczeństwo informacji,

  • wykonywanie analiz zdarzeń iwykrytych incydentów wobszarze bezpieczeństwa IT.

Oferujemy:
Zainteresowanym współpracą znami oferujemy:

  • zatrudnienie wramach umowy B2B,

  • możliwość rozwoju zawodowego wdynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • pracę wnaszym biurze na Powiślu, blisko stacji metra Centrum Nauki Kopernik.

Wymagania:
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (lub statusu studenta ostatnich lat) - preferowane informatyczne lub pokrewne,

  • minimum 2 lat pracy wIT na stanowiskach związanych zbezpieczeństwem IT,

  • praktycznej znajomości popartej doświadczeniem minimum jednego zponiższych obszarów:

    • systemy klasy SIEM

    • IPS

    • Firewall

    • WAF

    • DLP

    • administracja serwerami Windows/Linux

    • administracja bazami danych (Oracle/MS SQL)

    • administracja sieciami (LAN, WAN),

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • staranności, dociekliwości ikrytycznego spojrzenia,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-30 - 2017-11-29
Link do oferty: http://www.praca.pl/staz-mlodszy-programista_255084.html