nr oferty: 90053 / 2018-07-28
Praca dla informatyków
Administrator Baz Danych Oracle
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, MySQL, Oracle,
Opis stanowiska:

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, wktórej znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać zbogatej oferty programowej wsposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Wymagania:
Główne zadania:

  • administracja bazami danych Oracle 11g/12c

  • optymalizacja wydajności podległych systemów

  • archiwizacja i odtwarzanie baz danych

  • tworzenie nowych środowisk bazodanowych

  • rozwiązywanie bieżących problemów i awarii

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w administrowaniu bazami danych Oracle

  • bardzo dobrej znajomości baz danych Oracle 11g/12c (certyfikat OCP mile widziany)

  • bardzo dobrej znajomości języka SQL

  • dobrej znajomości systemów Linux

  • dobrej znajomości języków skryptowych

  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na rozumienie dokumentacji technicznej

  • mile widziana znajomość baz MS SQL Server oraz MySQL

  • wyższego wykształcenia (preferowane techniczne)

  • zdolności interpersonalnych

  • dyspozycyjności (dyżury)

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce

  • możliwość nauki i rozwoju

  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie

  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+

  • owocowe czwartki

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-28 - 2018-08-27
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_sap_bi_dolnoslaskie_20130122_094509