nr oferty: 87079 / 2018-06-08
Praca dla informatyków
Administrator Baz Danych Oracle
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Dołączysz do zespołu, który zajmuje się utrzymaniem infrastruktury. Pomagamy też wprojektowaniu i wdrażaniu procesów, procedur i systemów IT, dzięki którym efektywniej realizujemy nasze zadania i projekty.

Będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera i znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

Praca w naszym 10 - osobowymzespolełączy w sobie najlepsze cechy: innowacyjność, swoboda działania, brak anonimowości i korporacji (komfortowe miejsce pracy, bezpieczeństwo finansowe, stabilność).

Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • dostęp do najnowszych technologii

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • profesjonalny system szkoleń

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny

Wymagania:
Czym się będziesz zajmować:

  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemów biznesowych

  • administrowanie bazami danych Oracle

  • administrowanie serwerami aplikacji Oracle

  • administrowanie serwerami aplikacji java/tomcat

  • zapewnienie aktualizacji oprogramowania serwerów, aplikacji oraz baz danych

  • monitoring pracy krytycznych systemów biznesowych

  • konfiguracja oraz testowanie kopii bezpieczeństwa

  • współpraca z zespołami projektowymi przy wdrażaniu rozwiązań

  • obsługa codziennych zleceń i rozwiązywanie problemów dotyczących pracy środowiska aplikacyjno-bazodanowego

Jakie umiejętności cenimy:

  • znajomości systemów operacyjnych Linux (RedHat, OEL), OVM

  • umiejętność pracy w zespole, rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w administrowaniu bazami danych Oracle

  • doświadczenia w administrowaniu serwerami aplikacji Oracle

  • doświadczenia w administrowaniu aplikacjami java/tomcat

  • znajomościOracle Forms and Reports

  • praktycznej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i dostępności baz danych Oracle

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-08 - 2018-07-08
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_content_reviewer_with_english_mazowieckie_20130122_094154