nr oferty: 86503 / 2018-06-03
Praca dla informatyków
Administrator Baz Danych MS SQL
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:
  • administrację baz danych,
  • wykonywanie kopii, sprawdzanie poprawności wykonania kopii, odtwarzanie baz danych z kopii,
  • klonowanie baz danych, anonimizację baz danych, sprawdzanie spójności danych,
  • wgrywanie aktualizacji, poprawek, podnoszenie wersji silnika bazy danych, migrację danych,
  • strojenie i wsparcie administratorów systemów informatycznych,
  • nadzór i opiekę techniczną nad systemami informatycznymi,
  • utrzymanie i aktualizację dokumentacji technicznej systemów,
  • szczególną ochronę przetwarzanych danych przed niepowołanym dostępem.

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznej, ceniącej indywidualność firmie z branży IT;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe wyzwania i możliwość budowania naszej organizacji;
  • Dużą samodzielność i niezależność;
  • Pakiet medyczny;
  • Zajęcia z j. angielskiego;
  • Pakiet sportowy;
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu MS SQL Server;
  • Znajomość produktów i technologii Microsoft:
    • Windows Server,
    • Hyper-V,
    • Active Directory,
    • Failover Clustering,
    • ADFS + Web Application Proxy,
    • Windows Storage Spaces (rozwiązania Scale-Out File Server);
  • Doświadczenie w konfiguracji sieci LAN;
  • Sprzętowych składników infrastruktury informatycznej:
    • Serwery x86 (Dell),
    • Macierze dyskowe FC/iSCSI,
    • Sieci Ethernet,
    • Urządzeń brzegowych - router/firewall;
  • Urządzeń archiwizacji danych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się angielskojęzycznymi aplikacjami oraz dokumentacją.
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-03 - 2018-07-01
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_specjalisty_ds_dtp_graphic_designer_wielkopolskie_20130124_094010