nr oferty: 73910 / 2017-11-15
Praca dla informatyków
Administrator Aplikacji
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • administrację aplikacjami opartymi o bazy Ms SQL, Oracle

  • instalację, upgrade, patchowanie aplikacji w systemach MS Windows i Linux

  • podstawową administrację serwerami baz danych Microsoft SQL Server, Oracle

  • wsparcie użytkowników (druga linia)

  • analizę dostępności oraz pojemności zarządzanych aplikacji

  • tworzenie kopii środowisk do celów deweloperskich, testowych

  • dbanie o bezpieczeństwo systemów, regularne patchowanie i aktualizowanie systemów,

  • zarządzanie licencjami na oprogramowanie dla administrowanych systemów,

  • obsługę procesu generowania raportów dla klientów

  • współpracę z dostawcami systemów informatycznych

  • współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi oraz zespołami projektowymi w zakresie utrzymania i rozwoju zarządzanych aplikacji

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych

  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku

  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft Windows, Linux

  • znajomość serwerów baz danych Microsoft SQL Server, Oracle

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • twórcze podejście do rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność pracy zespołowej

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-15 - 2017-12-15
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/pgb_hr_programista_c_net_cala_polska_20130118_155617