nr oferty: 90738 / 2018-08-05
Praca dla informatyków
Administrator Aplikacji IT
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • utrzymanie i obsługę aplikacji o znaczeniu krytycznym

  • wsparcie innych działów w procesach operacyjnych (analiza danych, konfiguracje)

  • aktualizowanie i rozwój dokumentacji aplikacji

  • monitorowanie procesów produkcyjnych pod kątem dostępności, funkcji i wydajności

  • zapewnienie wsparcia dla aplikacji działających w trybie 24/7

  • ścisłą współpracę z Change i Release Managerem, Analitykami oraz zespołem Deweloperów

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych

  • owocowe środy, chill roomy i dobrą kawę

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w administrowaniu aplikacjami w środowiskach Linux/AIX

  • doświadczenie w administrowaniu środowiskiem aplikacyjnym Oracle WebLogic

  • znajomość skryptów sh, ksh, bash, perl

  • znajomość Oracle Reports and Forms

  • znajomość Oracle HTTP Server mile widziana

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • znajomość aktualnych technologii internetowych, bezpieczeństwa i szyfrowania

  • znajomość przepisów bezpieczeństwa organizacji kart kredytowych (PCI DSS) mile widziana

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-05 - 2018-09-04
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-java-developer_323082.html