nr oferty: 93684 / 2018-10-03
Praca dla informatyków
Administrator AD & Exchange
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dołączysz do zespołu, który zajmuje się utrzymaniem infrastruktury. Pomagamy też wprojektowaniu iwdrażaniu procesów, procedur isystemów IT, dzięki którym efektywniej realizujemy nasze zadania iprojekty.

Będziesz pracować wzespole, wktórym panuje przyjazna atmosfera iznajdziesz ludzi zpasją ootwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

Praca wnaszym 10 - osobowymzespolełączy wsobie najlepsze cechy: innowacyjność, swoboda działania, brak anonimowości ikorporacji (komfortowe miejsce pracy, bezpieczeństwo finansowe, stabilność).

Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę/kontrakt;

  • dostęp do najnowszych technologii;

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • profesjonalny system szkoleń;

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny.

Wymagania:
Czym się będziesz zajmować:

  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemów biznesowych;

  • Administracja systemami operacyjnymi Windows Serwer 2008R2 do 2016;

  • Administracja serwerami poczty MS Exchange 2010, 2016;

  • Administracja domenami Active Directories;

  • Przygotowywanie i wdrażanie nowych wersji systemów operacyjnych;

  • Aktualizacja systemów;

  • Dbanie o bezpieczeństwo systemów Microsoft.

Jakie umiejętności cenimy:

  • Znajomości obsługi systemów Windows Server 2008-2016;

  • Umiejętność pracy w zespole, rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność.

Czego oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z Active Directory, Exchange;

  • Znajomość narzędzi do automatycznego wdrażania systemów operacyjnych i aplikacji;

  • Rozwiązywanie problemów, analityczne myślenie;

  • Umiejętności szybkiego pozyskiwania i przyswajania wiedzy.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-03 - 2018-11-02
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_doradcza_profesja_programista_java_jee_wielkopolskie_20131126_121020