nr oferty: 74640 / 2017-11-22
Praca dla informatyków
Administrator (DevOps)
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Internet: Apache,
Opis stanowiska:

Oferujemy:
Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia: Etat lub kontrakt(działalność gospodarcza)

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole

  • możliwość rozwoju

Wymagania:

Główne zadania:

  • administracja systemami operacyjnymi Debian 6/7/8, Red Hat 5/6, Windows Server

  • utrzymywanie i rozwój aplikacji: Redmine, Gerrit, Jenkins

  • utrzymywanie i rozwój narzędzi wykorzystujących Ansible

  • zarządzanie użytkownikami i prawami dostępu

  • projektowanie rozwiązań automatycznego wdrażania i testowania aplikacji frontendowych oraz backendowych

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie dostępu do środowisk deweloperskich

  • rozwiązywanie bieżących problemów systemowych i aplikacyjnych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego

  • umiejętności administracji systemami GNU/Linux lub *BSD na poziomie zaawansowanym

  • znajomości Apache lub Nginx na poziomie zaawansowanym

  • znajomości języków skryptowych Bash, Perl lub Python

  • znajomości aplikacji CI (Jenkins, Bamboo lub innych)

  • znajomości systemów kontroli wersji i recenzji kodu (Git, Mercurial, Gerrit/GitHub)

  • znajomości zasad wykrywania i usuwania usterek architektury n-tier

  • znajomości koncepcji ESB, SOA

  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-22 - 2017-12-22
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-baz-danych-oracle_262395.html