nr oferty: 96334 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Analityk Sprzedaży
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • przygotowywanie analiz dostępności produktów i cen produktowych na bazie analiz systemów partnerów handlowych,

  • dostarczanie cyklicznych raportów sprzedażowych, analiz kosztowych, efektywności działań, trendów sprzedaży oraz analiz konkurencji,

  • przygotowywanie prezentacji i raportów wspierających podejmowanie decyzji biznesowych,

  • tworzenie prognoz krótko, średnio i długoterminowych dla kluczowych wskaźników efektywności sprzedaży,

  • bliska współpraca z Działem Sprzedaży i Zakupów,

  • praca z wieloma systemami wewnętrznymi

Oferujemy:
Co możemy Ci zaoferować?

  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole w Grupie Kapitałowej ACTION,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności,

  • elastyczność w podejściu do formy zatrudnienia,

  • możliwość wykorzystywania własnych pomysłów w codziennej pracy w firmie będącej 26 lat na rynku,

  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku biznesowym w spółce obecnej na GPW,

  • dostęp do pakietu benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z analizą danych oraz tworzeniem rekomendacji biznesowych,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z działami produktowymi i sprzedażowymi,

  • umiejętność analizy danych, formułowania wniosków i zdolność przekazania ich w zwięzłej zrozumiałej dla biznesu formie,

  • bardzo dobra znajomość PowerPoint, Excel - warunek konieczny, QuickSense,

  • dobra znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodną, codzienną komunikację,

  • zdolności do poszukiwania nowych rozwiązań i segmentów rynkowych

Miejsce pracy:
Warszawa - Piaseczno, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/konsultant-miedzynarodowego-helpdesk_455334.html