nr oferty: 76498 / 2017-12-20
Praca dla informatyków
Analityk
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

TWOJE ZADANIA:

  • Prowadzenie analiz procesów obsługi Klienta na podstawie danych w systemach informatycznych oraz innych dostępnych zbiorach

  • Przygotowywanie wysokopoziomowych analiz i raportów zarządczych

  • Tworzenie raportów operacyjnych na potrzeby monitorowania i realizacji bieżących procesów

  • Utrzymanie i rozwój systemów raportowania oraz baz danych

  • Podnoszenie efektywności pracy poprzez rozwój i optymalizację systemów oraz metod raportowania

  • Wsparcie innych komórek organizacyjnych w Obszarze Obsługi Klienta

Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Pracę pełną wyzwań w grupie będącej największym dostawcą zintegrowanych usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Polsce

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju kompetencji

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Specjalne promocje dedykowane dla pracowników

  • Możliwość nauki języka obcego

  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

Wymagania:
NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość SQL (MSSQL, TERADATA) na poziomie umożliwiającym tworzenie zapytań do bazy danych

  • Bardzo doba znajomość MS Excel (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)

  • Mile widziana znajomość SAP Business Objects, Tableau lub innych narzędzi klasy Business Intelligence

  • Mile widziana podstawowa znajomość programowania w jednym z języków obiektowych (Python, C#, Perl itp.)

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze informatyki, ekonomii lub matematyki

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • Rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność formułowania wniosków

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań problemów biznesowych

  • Zaangażowanie i szczególna dbałość, o jakość przygotowywanych materiałów

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:
Warszawa, ul. Łubinowa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-20 - 2018-01-19
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_starszy_programista_analityk_java_malopolskie_20130429_135213