nr oferty: 76769 / 2017-12-22
Praca dla informatyków
Specjalista ds. wsparcia Aplikacji
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta należącego do jednego znajwiększych na świecie grup ubezpieczeniowo - finansowych poszukujemy Specjalistów ds. wsparcia Aplikacji Biznesowych.

Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozwijać się wkierunku supportu/administracji. Osoba na tym stanowisku będzie czuwała nad wewnętrznymi, autorskimi aplikacjami naszego Klienta,które specyfiką przypominają isą oparte na rozwiązaniach SAP. Jest to stanowisko powiązanie zpracą na samych aplikacjach, ich administracją, jak iwsparciem użytkowników biznesowych - obowiązki korelują również między III aII linią wsparcia.Osoba na tym stanowisku będzie obsługiwała zgłoszenia, zarządzała dostępami użytkowników. Wszystkie aplikacje, które wpracy są wykorzystywane dotyczą rozwiązań biznesowych/finansowych.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

  • długofalową, bezpośrednią (nie outsorcing) współpracę przy Umowie oPracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatkowe premie roczne

  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczne, grupowe ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, bony podarunkowe lub bilety do kina

  • pracę wmiędzynarodowym środowisku przy interesujących projektach

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pełne wsparcie przy wdrożeniu

  • pracę wfirmie ougruntowanej, prestiżowej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę wpracy

Osoby zainteresowane, prosimy oprzesyłanie CV wjęzyku angielskim.

Wymagania:

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno wmowie jak ipiśmie

  • doświadczenie we wsparciu (najlepiej aplikacji finansowych)

  • zaznajomienie zbazami danych opartych na Oracle - SQL

  • doświadczenie wbranży IT

Mile widziane:

  • wiedza zdziedziny finansów, ubezpieczeń, biznesu

  • znajomość koncepcji ITIL

  • znajomość apliakcji SAP owych

Miejsce pracy:
Warszawa , mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-22 - 2018-01-20
Link do oferty: http://www.praca.pl/system-integration-engineer_272712.html