nr oferty: 97127 / 2018-11-22
Praca dla informatyków
Inżynier SDN/NFV – Analityk R&D
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

  • prowadzenie badań nad nowymi rozwiązaniami w obszarze technologii SDN, NFV oraz 5G

  • budowa prototypów systemów oraz środowisk i pokazów demonstracyjnych

  • opracowywanie dokumentacji technicznej oraz analitycznej

  • kontrybucja do projektów open source

Oferujemy:

  • widoczne efekty

  • przestrzeń do inicjatywy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową bez limitów

  • realne wyzwania na co dzień

  • zawsze na czasie

Wymagania:

  • ukończyłeś/aś studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku Informatyka, Teleinformatyka, Telekomunikacja lub pokrewnym

  • umiesz programować w języku Java, JavaScript lub Python

  • umiesz analizować kod źródłowy oraz dokumentację techniczną

  • znasz technologie wirtualizacyjne oraz koncepcję technologii SDN i NFV

  • znasz protokoły i interfejsy sieciowe (IPv4, IPv6, netconf)

  • znasz zagadnienia związane z QoS i QoE

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym sporządzanie dokumentacji technicznej i prowadzanie swobodnej komunikacji

  • jesteś gotowy na zagraniczne wyjazdy służbowe

  • mile widziana znajomość architektury sieci 3G, 4G oraz 5G oraz narzędzi Docker, OpenStack, Kubernetes

Miejsce pracy:
Warszawa, Obrzeżna 7, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-22 - 2018-12-22
Link do oferty: http://www.praca.pl/c-and-or-c-software-engineer-junior,senior,architect_462461.html