nr oferty: 77109 / 2018-01-04
Praca dla informatyków
Administrator IT
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowiskoAdministrator ITdla jednego z naszych klientów w Warszawie.

Rola:

  • Zarządzanie i administracja serwerami

  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów systemowych i aplikacji

  • Administracja MS Exchange Server 2010 i nowsze wersje.

  • Administracja Windows Server 2008/2012

Oferujemy:

Oferowane:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia

  • Pakiet benefitów (karta multisport, opieka medyczna)

  • Możliwość udziału w kursach i szkoleniach technicznych

  • Miła atmosfera pracy, możliwość rozwoju własnych kompetencji

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania systemami informatycznymi

  • Znajomość Active Directory / SQL/ Oracle

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Dobry język angielski

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji

Miejsce pracy:
Warszawa , mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-04 - 2018-02-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_software_engineer_tndsl_za_granica_20130425_135242