nr oferty: 77578 / 2018-01-11
Praca dla informatyków
Stażysta SAP ABAP
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:

  • wsparcie zespołu wrealizacji bieżących projektów

  • czynny udział wnowych projektach realizowanych przez dział IT

  • wsparcie użytkowników SAP, diagnozowanie irozwiązywanie bieżących problemów

Oferujemy:
Oferujemy:

  • naukę języka ABAP od podstaw

  • możliwość brania udziału wprojektach SAP Fiori

  • dopłaty do studiów

  • umowę opracę na pełen etat

  • możliwość rozwoju zawodowego wmiędzynarodowej firmie ougruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjny system wynagradzania (system premiowy, dodatkowe benefity pracownicze sportowe ikulturalne, dofinansowanie nauki jezyków oraz system profesjonalnych szkoleń)

Wymagania:
Wymagania stawiane kandydatom:

  • dobra znajomość dowolnego języka programowania

  • angielski na poziomie co najmniej B1

  • wykształcenie minimum średnie

  • otwartość na ewentualne podróże

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość JavaScript, CSS, HTML będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:
Tychy, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-11 - 2018-02-10
Link do oferty: http://www.praca.pl/specjalista-ds-obslugi-aukcji-internetowych_278336.html