nr oferty: 86433 / 2018-06-01
Praca dla informatyków
ERP Consultant (Junior do Senior)
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:
TWOJE OBOWIĄZKI

  • Realizacja nowego projektu: Wdrożenia nowych modułów Oracle EBS

  • Support funkcjonalny i techniczny przy implementowaniu rozwiązań Oracle EBS w oparciu o potrzeby oraz procesy biznesowe

  • Zbieranie i analiza wymagań przy wdrożeniach

  • Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu

Oferujemy:
OFERUJEMY

  • Pakiety relokacyjne

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie

  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę

  • Profesjonalne szkolenia

  • Prywatną opiekę medyczną

Wymagania:
WYMAGANIA

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w support i konfiguracji ERP

  • Wiedza w zakresie systemów klasy ERP (Oracle EBS lub inne)

  • Doświadczenie przy strukturach bazodanowych SQL

  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowo, mile widziane będzie doświadczenie w projektach wdrożeniowych Oracle EBS wersja 11 lub R12

Miejsce pracy:
Trójmiasto, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-01 - 2018-06-29
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_specjalista_ds_sprzedazy_b2b_account_manager_mazowieckie_20130117_094049