nr oferty: 85336 / 2018-05-15
Praca dla informatyków
Specjalista ds. wsparcia IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • administracja i pomoc użytkownikom systemów komputerowych MS Windows (w tym m.in.: instalacje i konfiguracje systemów operacyjnych, aplikacji użytkowych i biurowych),

  • bieżący sprzętowy serwis komputerów, drukarek i urządzeń peryferyjnych,

  • nadzorowanie poprawnej pracy i usuwanie usterek sieci komputerowych (okablowania i urządzeń aktywnych),

  • współpraca z dostawcami i autoryzowanymi serwisami sprzętu w zakresie diagnozy i napraw urządzeń,

  • świadczenie usług wdrażania rozwiązań informatycznych,

  • realizacja zadań typu help-desk dla klientów firmy.

Oferujemy:

  • stałą pracę w doświadczonym zespole,

  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT dedykowanych dla średnich i dużych instytucji,

  • dofinansowanie szkoleń,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,

  • prywatna opieka medyczna.

Wymagania:

  • znajomość systemów klasy MS Windows Server,

  • znajomość zasad funkcjonowania sieciowego sprzętu komputerowego,

  • mile widziane: umiejętności administrowania systemami Linux, bazami danych,

  • prawo jazdy kat. B (czynne),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobry kontakt z klientem €“ umiejętności interpersonalne,

  • solidność i zaangażowanie.

Miejsce pracy:
Toruń, kujawsko - pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-15 - 2018-06-13
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_konsultant_telefoniczny_ds_windykacji_j_angielski_1_2_etatu_mazowieckie_20130719_102032