nr oferty: 76517 / 2017-12-21
Praca dla informatyków
Microsoft Dynamics NAV administrator
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

  • odpowiedzialnośćza codzienną pracę systemu Microsoft Dynamics NAV

  • objęcie roli kluczowego użytkownika aplikacji oraz bieżące wsparcie użytkowników

  • tworzenie isystematyzacja procesów zachodzących waplikacji we współpracy, iw koordynacji zwszystkimi działami firm

  • administracja aplikacją wzakresie nadawania uprawnień użytkownikom

Oferujemy:
Oferujemy:

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • stabilną umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwośćrozwoju zawodowego.

Wymagania:
Wymagania:

  • min.2-letnie doświadczenie wpracy zMicrosoft Dynamics NAV (NAV 5.x i/lub wyższy) lub zinnym systemem podobnej klasy

  • przekrojowa znajomość działania systemów klasy ERP wzakresie pełnego obiegu dokumentów

  • doświadczenie wpracy zwykorzystaniem baz danych MS SQL ( instalacja / optymalizacja ) Reporting Services

  • umiejętność prowadzenie szkoleń (wewnętrznych)

  • rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, komunikacyjne oraz związane zsamodzielnym rozwiązywaniem problemów

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego wmowie ipiśmie

Miejsce pracy:
Toruń, kujawsko - pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-21 - 2018-01-20
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_praktykant_ka_w_dziale_it_mazowieckie_20130429_094050