nr oferty: 87081 / 2018-06-08
Praca dla informatyków
DevOps Engineer
Umiejętności komputerowe:
Internet: IIS,
Opis stanowiska:

Oferujemy:
Co od nas otrzymasz:

  • możliwość pracy w bankowych projektach w ramach małych zespołów scrum€™owych

  • realny wpływ na wdrożenie Agile w największym polskim Banku

  • elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • profesjonalny systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

  • możliwość współtworzenia rozwiązań technologicznych w branży finansowej

Wymagania:

Jakie będą Twoje wyzwania:

  • rozwój i utrzymanie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery

  • automatyzacja procesów zarządzania rozproszonymi aplikacjami

  • zarządzanie konfiguracją

  • zarządzanie systemami monitoringu systemów i aplikacji

  • analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i utrzymaniowe

  • integracja komponentów oprogramowania i aplikacji w działające systemy

  • zarządzanie środowiskami deweloperskimi oraz testowymi aplikacji

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w administracji serwerami działającymi pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Serwer 2012 i wyżej

  • posiadasz doświadczenie w pracy z narzędziami obszaru komponentów aplikacyjnych, sieciowych i baz danych, takimi jak IIS, Microsoft SQL Server.

  • posiadasz doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (TFS, GIT, SVN, Gerrit, Docker, Kibana, Graphana)

  • posiadasz znajomość narzędzi do orkiestracji/zarządzania konfiguracją (System Center Orchestrator)

  • posiadasz praktyczną wiedzę na temat technologii chmurowych - Microsoft Azure

  • znasz co najmniej jeden język skryptowy (python, ruby, bash, perl)

  • znasz język angielski stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacja techniczną

Miejsce pracy:
Toruń, kujawsko - pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-08 - 2018-07-08
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_specjalista_ds_sprzedazy_b2b_account_manager_mazowieckie_20130117_094049