nr oferty: 75038 / 2017-11-29
Praca dla informatyków
Analityk Systemowy / Konsultant RODO
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w projekcie wdrażania zmian w systemach wynikających z RODO

  • Zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych

  • Prowadzenie analiz systemowych

  • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami

  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących rozwiązania IT

  • Realizowanie zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM

Oczekiwania:

  • Doświadczenie z zakresu ochrony danych osobowych, w tym znajomość RODO

  • Wiedza z zakresu prawa ochrony danych osobowych

  • Rozwiniętych zdolności analitycznych

  • Znajomość JIRA/Confluence

  • Znajomość relacyjnych baz danych, preferowany MS SQL

  • Umiejętności tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy

  • Myślenia obiektowego i podstawowych umiejętności programowania

Oferujemy:

  • Pracę nad niestandardowym projektem

  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Oferujemy:

Benefity

  • komputer

  • pakiet medyczny

  • pakiet sport

  • szkolenia

  • pakiet relokacyjny

Wymagania:
Wymagania technologiczne:

  • JIRA/Confluence

  • MS SQL

Miejsce pracy:
Toruń, kujawsko - pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-29 - 2017-12-29
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_administrator_mazowieckie_20130227_094048