nr oferty: 75040 / 2017-11-29
Praca dla informatyków
Analityk Systemowy / Konsultant ECM
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia technologii klasy ECM/DMS

  • Wsparcie w pozyskaniu wymagań na etapie analizy biznesowej

  • Prowadzenie analiz systemowych

  • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami

  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących rozwiązania IT

  • Realizowanie zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia jako konsultant w projektach Zarządzania Obiegiem Dokumentów

  • Umiejętność tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy

  • Web Services: SOAP, WSDL, JSON (REST)

  • Znajomość JIRA/Confluence

  • Znajomość relacyjnych baz danych, preferowany MS SQL

  • Umiejętność wizualizacji analizowanych zagadnień w BPMN, UML

  • Wiedza z zakresu procesów/narzędzi z Zarządzania Obiegiem Dokumentów

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu

  • Pakiet sportowy i medyczny

Oferujemy:

Benefity

  • komputer

  • pakiet medyczny

  • pakiet sport

Wymagania:
Wymagania technologiczne:

  • SOAP

  • WSDL

  • JSON

  • REST

  • JIRA/Confluence

  • MS SQL

  • BPMN

  • UML

Miejsce pracy:
Toruń, kujawsko - pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-29 - 2017-12-29
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php_264947.html