nr oferty: 96752 / 2018-11-16
Praca dla informatyków
Test Developer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Opis stanowiska:
BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • tworzenie i rozwijanie skryptów do automatyzacji testów

  • automatyzacjie testów,

  • analizę wyników z testów oraz ich raportowanie,

  • rozwijanie kompetencji i przekazywanie narzędzi do eksploatacji do pozostałych zespołów.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku,

  • Udział w ciekawych projektach informatycznych dla dużych polskich oraz międzynarodowych klientów,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz poszerzenie wiedzy technicznej,

  • Dostęp do najnowszych technologii,

  • Poznanie wysokich standardów pracy,

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery, premie w zależności, od jakości wykonanej pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

  • Wyjazdy biznesowe w kraju i za granicą

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pracownika

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne

  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania, w tym min. w automatyzacji testów,

  • praktyczne doświadczenie w automatyzacji testów (preferowane Selenium WebDriver),

  • doświadczenie w dokumentowaniu i raportowaniu wyników testówoświadczenie z Doświadczenie w dwóch lub więcej z następujących technologii: HTML, CSS, JavaScript (ES6), RESTful Web Services, API sieci Web platformy ASP.NET, JSON

  • biegła znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-16 - 2018-12-16
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php_459510.html