nr oferty: 77417 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Stażysta w dziale Subscription
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

3Shape specjalizuje się wprodukcji irozwoju skanerów oraz oprogramowania 3D dla zastosowań zdziedziny przemysłu iopieki zdrowotnej, takich jak protetyka słuchu czy opieka dentystyczna. Od 10 lat jest liderem na rynku globalnym, zklientami wponad 40 krajach świata. 3Shape Poland ma swoją siedzibę wSzczecinie, gdzie odbywa się produkcja innowacyjnych urządzeń skanujących uzębienie. Firma, zuwagi na swój innowacyjny produkt, określana jest często jako Google przemysłu stomatologicznego.

3Shape Poland nieustannie rozwija się rozszerzając linię produkcyjną poprzez wprowadzanie nowych produktów, atym samym zwiększając zatrudnienie istając się liczącym na rynku, solidnym Pracodawcą. Aby jak najlepiej wspierać organizację wjej dynamicznym wzroście, dział Subscription & Sales Masterdata w3Shape Poland aktualnie poszukuje Stażysty.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia wiedzy praktycznej idoświadczenia wpracy wdziale Subscription wmiędzynarodowej organizacji wformie płatnego stażu,

  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy wzakresie obsługi systemu CRM oraz systemu ERP €“ Microsoft Dynamics AX,

  • Realizację zadań wmłodym dynamicznym zespole znieformalną iprzyjazną atmosferą,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pracę wdogodnej lokalizacji wśródmieściu Szczecina.

Wymagania:
Do zadań Stażysty należeć będzie:

  • Wsparcie codziennej pracy działu, pomoc wrozdzielaniu zadań wsystemie CRM,

  • Wsparcie wzakresie aktualizacji procedur oraz opisu procesów,

  • Inne bieżące zadania.

Wymagania:

  • Czekamy na osobę zmotywowaną, otwartą/komunikatywną, szybko nabywająca samodzielności wdziałaniu,

  • Z uwagi na międzynarodowy charakter firmy, język angielski wymagany jest na poziomie minimum komunikatywnym.

Miejsce pracy:
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-02-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_doradcza_profesja_programista_php_malopolskie_20130528_141220