nr oferty: 90788 / 2018-08-06
Praca dla informatyków
Senior PHP Developer (Symfony)
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Opis stanowiska:
  • Udział w tworzeniu nowatorskich platform grywalizacyjnych opartych na mechanice wirtualnych gier

Oferujemy:
  • Stałą współpracę na podstawie B2B wraz z płatnym urlopem
  • Dołączenie do kilkuosobowego zespołu
  • Projekty z obszaru "Gamification"
  • Elastyczny czas pracy
  • Udział w szkoleniach i konferencjach dostosowanych do bieżących potrzeb - w tym również zagranicznych
  • Karta Sportowa
  • Możliwość wyboru sprzętu wraz z ilością potrzebnych monitorów
  • Biuro w samym centrum Szczecina, zlokalizowane w najwyższym biurowcu
  • Parking samochodowy oraz rowerowy pod biurem
  • Możliwość wyboru systemu do pracy (Linux lub iOS)
  • Biurka o wielkości 140x170cm lub możliwość otrzymania większego
  • Praca w openspace z wydzieloną częścią dla działu IT
  • Jadalnia oraz świetnie wyposażona kuchnia, między innymi w ekspres do kawy (ciśnieniowy i zwykły) wraz ze ścianą umożliwiającą pisanie i rysowanie po niej za pomocą kredy
  • Regularne poczęstunki biurowe: ciasta, kanapki, owoce, słodkości
  • Świetną atmosferę
  • Imprezy integracyjne
  • Szybki proces rekrutacyjny - 1 rozmowa
Wymagania:
  • Minimum 6 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie z technologiami PHP7 oraz Symfony 3/4
  • Podstawową znajomość konfiguracji oraz administracji środowisk Linux (Debian)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Programowanie obiektowe OOP, SOLID
  • CI, CD, Gitlab Pipelines

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Docker oraz Ansible
Miejsce pracy:
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-06 - 2018-09-05
Link do oferty: http://www.praca.pl/inzynier-ds-testow_323351.html