nr oferty: 84831 / 2018-05-08
Konsultant ds. wsparcia technicznego z j. niemieckim (praca biurowa)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • odbiór połączeń przychodzących od klientów;

  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów;

  • opcjonalne umawianie serwisu;

  • korespondencje e-mail oraz praca z komunikatorami.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4.500 brutto/mc (umowa o pracę);

  • praca na pełen etat od poniedziałku do piątku po 8,5h/dziennie;

  • możliwość rozpoczęcia kariery w środowisku międzynarodowym;

  • pracę w młodym zespole.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie B1 i piśmie B2;

  • dobra organizacja czasu pracy;

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;

  • komunikatywność oraz otwartość.

Miejsce pracy:
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-08 - 2018-06-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_programista_konsultant_abap_dolnoslaskie_20130122_094516