nr oferty: 93967 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
Konsultant Techniczny z językiem francuskim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Szczecin

Co będzie Twoim zadaniem?

  • Będziesz odpowiedzialny za jedno: wsparcie mniej ogarniętych użytkowników oprogramowania poprzez czata, maila i telefon

Oferujemy:

Co zyskujesz przyjmując ofertę?

  • Przeszkolimy Cię, a za udział w szkoleniu zapłacimy

  • Nie wystawimy Cię do wiatru po roku, chyba że się nie sprawdzisz ;)

  • Sam zdecydujesz, co będzie Twoim benefitem: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, czy karta żywieniowa

  • Raz w miesiącu będziesz miał okazję zaszaleć z zespołem na koszt pracodawcy

  • Będziesz pracować w wygodnym miejscu, w doskonałej lokalizacji. Do pracy dotrzesz na nogach, tramwajem/autobusem, rowerem lub własnym autem

  • Jeżeli chcesz się przenieść do Szczecina, firma da Ci kasę na start

  • Po polsku pogadasz po pracy, a tu wykorzystasz swoją znajomość języków obcych

Wymagania:

Czego wymagamy na początek?

  • Français parfait oraz English so-so

  • Musisz ogarniać komputer - im lepiej ogarniasz, tym ciekawsze projekty przed Tobą

  • Musisz chcieć! Pracować i uczyć się nowych rzeczy

  • Powinieneś lubić kontakt z ludźmi, bez tego ani rusz

Miejsce pracy:
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/new_invest_analityk_biznesowy_malopolskie_20140129_104618