nr oferty: 84371 / 2018-04-27
Praca dla informatyków
Junior Site Reliability Engineer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Opis stanowiska:

Praca w zespole DevOps

Dział IT Support w Centrum Usług Wspólnych jest częścią globalnego zespołu IT, który dostarcza usługi oraz usprawnia procesy biznesowe, zapewniając ich ustandaryzowane i spójne działanie w całej grupie Dansk Supermarked.

Jako pracownik na stanowisku DevOps €“ będziesz odpowiedzialny/a za obsługę wielu serwerów, aplikacji i stron internetowych dostępnych zarówno dla klientów, jak i dla pracowników firmy.

Pracując w zespole DevOps, na co dzień, będziesz miał(a) do czynienia z najnowszymi technologiami i narzędziami, takimi jak: OpenShift, Puppet, Docker, NginX. Do Twoich zadań należeć będzie konfiguracja nowych środowisk i monitoring wydajności istniejących serwerów, a wszystko to odbywać się ma zgodnie z praktykami Continuous Delivery, Continous Integration. Wtrakcie pracy w zespole DevOps będziesz miał(a) okazje je poznać i opanować na poziomie master.

Jednym z głównych obszarów Twojej pracy będzie automatyzacja. Będziesz współpracował(a) z zespołem programistów i dostawcami infrastruktury, aby zapewniać stabilność platform dla naszych rozwiązań cyfrowych.

Kluczem naszego sukcesu jest zwinna i innowacyjna kultura pracy oraz dążenie do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na światowym poziomie.

Oferujemy:

Wszyscy pracownicy naszego Centrum Usług Wspólnych od pierwszego dnia zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę, a oprócz korzyści wynikających z formy zatrudnienia oferujemy także:

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • możliwość udziału w grupowym ubezpieczeniu na życie,

  • imprezy integracyjne, Team Eventy,

  • bilety do kina, konkursy z nagrodami,

  • wsparcie inicjatyw sportowych (drużyna piłki nożnej, running team),

  • program €žRefer a friend€,

  • szkolenia techniczne oraz rozwijanie kompetencji miękkich i interpersonalnych,

  • bogato wyposażone zaplecze socjalne z pyszną kawą ;)

Wymagania:

  • Znasz platformę Linux i biegle poruszasz się w administrowaniu tym środowiskiem,

  • Potrafisz pisać skrypty automatyzujące pracę w minimum jednym z języków: Bash, Perl, Python lub Ruby,

  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim.

Jeżeli dodatkowo:

  • posiadasz wykształcenie związane z obszarem IT,

  • rozwój, nauka i chęć do usprawnień są dla Ciebie czymś naturalnym,

nie zwlekaj, wyślij swoje cv klikając w przycisk €žAplikuj€ na dole strony!

Miejsce pracy:
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-27 - 2018-05-27
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_senior_plsql_developer_team_leader_lubelskie_20130228_094036