nr oferty: 96260 / 2018-11-06
Praca dla informatyków
IT Specialist
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

IT Professional

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należała m.in.:

  • Codzienna obsługa oraz wsparcie IT na wszystkich poziomach, od obsługi Windows, Office 365 po zarządzanie SharePoint oraz Azure.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ze Skandynawską kulturą

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Imprezy integracyjne itp.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości LAN i WiFi

  • Umiejętności pracy pod presją €“ reagowanie na awarie i usterki

  • Znajomości obsługi SharePoint oraz platformy chmurowej Azure

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Wiedzy w zakresie Office 365

  • Świadomości występowania zagrożeń bezpieczeństwa

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oraz umiejętność obsługi SalesForce

  • Mile widziana znajomość programu Wordpress

Miejsce pracy:
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-06 - 2018-12-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c_455767.html